MINIMALISTICKÝ DESIGN

Minimalistický design je styl, který se zaměřuje na jednoduchost a funkčnost. Používá se pouze nezbytné prvky a odstraňuje všechny zbytečné detaily. Cílem je dosáhnout maximální efektivity a jasnosti. Minimalistický styl bydlení se snaží o co nejčistší využití prostoru, kde méně je někdy více.

Dřevěné podlahy jsou ideálním řešením pro minimalistický styl bydlení. Tyto podlahy totiž  přidávají do interiéru přírodní prvek  a zároveň podtrhují jednoduchost a čistotu prostoru. Navíc jsou trvanlivé a snadno se udržují. Dřevěné podlahy jsou také vhodné pro různé styly interiéru, ať už se jedná o moderní nebo  rustikální design . Dřevěné podlahy se také dají snadno kombinovat s jinými materiály, jako jsou kámen nebo sklo, což umožňuje vytvořit unikátní a osobitý interiér.

Všechny naše podlahy jsou z evropského dubu (Quercus robur). Povrch je lehce k artáčovaný s úpravou Natural Wax (olejovosk). Mají tloušťku: 11.5 mm, šířku 120 - 150 mm a délku od 700 do. 1500 mm. Dřevěné podlahy Planet Parket jsou vhodné pro podlahové vytápění a mají tepelný odpor R: 0.1 m² K/W.

Dřevěná podlaha pro minimalistický styl interiéru Vaniglia

VANIGLIA

Oblíbený přírodní vzhled, kdy hřejivé odstíny jsou decentně zjemněné mléčným nádechem voskového oleje.

Dřevěná podlaha pro minimalistický styl interiéru Nero

NERO

Tmavá dřevěná podlaha ideální do moderních individualistických interiérů. Nero sluší minimalismu i komerčním prostorům.

Dřevěná podlaha pro minimalistický styl interiéru Tortora

TORTORA

Jde o světlý dub s decentním prokreslením.  Představuje neokázalou, vytříbenou eleganci.

FUMATO

Kouřovaný dub. Barevné kontrasty vynikají více než už přírodního dřeva , ale stále dominuje přirozený vzhled.

Dřevěná podlaha pro minimalistický styl interiéru Caorle

CAORLE

Přírodní olej s lehkou příměsí bílých pigmentů vytváří vzhled surového, zralého dubového dřeva. Vysoce univerzální podlaha, která sluší mnoha stylům interiéru.

Dřevěná podlaha pro minimalistický styl interiéru Toscana

TOSCANA

Kouřovaný dub uhlazený mléčnými pigmenty, které prokreslují póry dřeva. V kombinaci s hnědými odstíny se rozehrává paleta elegantních odstínů.

Parkety

Tradiční a univerzální vzor. Široká prkna jsou poskládána v řadách, což dává podlaze rytmus, který můžete obměnit pomocí kombinace šířek.

Stromek

Tento styl s ostrými šipkami vnese do historických prostor i střízlivých interiérů moderních budov atmosféru vytříbeného luxusu a šarmantní elegance.

Chevron

Nadčasová klasika, klikatý design, připomínající kresbu šupin na rybím hřbetu může prosvětlit menší místnosti ve stavbách z 19. nebo 20. století.

Custom

Hledáte neobvyklé řešení pro Váš projekt? Šestiúhelníkový vzor, Versaille, Košové vazby nebo Kombinované materiály? Chcete vlastní vzor?

Planet Parket