JSME ČESKÝ VÝROBCE
DŘEVĚNÝCH PODLAH

S maximální péčí pro vás na jihu Moravy vyrábíme dvouvrstvé celodřevěné podlahy, které se vyznačují vysokou kvalitou, moderním vzhledem a příznivou cenou. Jsme ryze česká rodinná firma s 30-ti letou zkušeností v oblasti dřeva a technologií. V Telnici u Brna vyrábíme ty nejkvalitnější vícevrstvé dřevěné parkety z českého a slovenského dřeva. "Planet Parket" vznikl ze snahy zachovat tradici výroby dřevěných parket v našich krajinách a nabídnout vysoce kvalitní produkt za dostupnou cenu.

Dřevěné podlahy vyrábíme již 25 let

Jsme jedním z nejlépe vybavených výrobců v Evropě a stále se zdokonalujeme. Naše dřevěné podlahy se vyznačují unikátním designem a kvalitou a hodí se k jakémukoliv interiérovému stylu.

Dřevěné podlahy podle interiérových stylů

Se dřevem pracujeme hned z několika důvodů


OBNOVITELNOST

Dřevo pomáhá udržovat zdravé klima a bude dělat radost svojí vzhledem i vůní. Dřevěná podlaha je praktická a ekonomická. Lze ji po čase snadno obnovit. O kompletní servis a dlouhodobost funkčnosti se Vám rádi postaráme.

JEDINEČNOST

Vlastnosti dřeva jsou nenahraditelné. Originální struktura, odstín vyladěný dle vašeho vkusu a příjemný hřejivý pocit v interiéru se dřevem je úžasný.


STÁLOST

Prkna jsou ošetřené olejovoskem NaturaWax, který je chrání a dává přirozený vzhled. K udržení vzhledu podlahy pak už jednoduše stačí využívat šetrných čistících prostředků, které Vám dodáme a které může zakoupit na našem eshopu.

TRADICE

Výroba dřevěných podlah má u nás tradici. V Planet Parket na ni navazujeme a používáme dřevo především z českých a slovenských národních lesů. Dává nám to smysl.

Prohlédněte si naše dřevěné podlahy v 16 designech.


Má přirozený vzhled : Dřevěná podlaha dá interiéru přirozenost a příjemnou atmosféru. 

Je trvanlivá : Dřevěná podlaha je velmi odolná a může vydržet desítky let, pokud se správně udržujete.  

Udržuje se opravdu snadno : Dřevěná podla nevyžadují příliš mnoho údržby. Stačí je jen běžné pravidelně procedůry.

Vysoká hodnota : Dřevěná podlaha je obecně považovaná za prestižní a může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.

Ekologická volba : Dřevo je přírodní materiál, který je obnovitelný a snadno recyklovatelný.

Pokud hledáte kvalitní dřevěnou podlahu, poptejte ji nezávazně u nás.
Nabízíme vynikající produkty a služby, které splní vaše očekávání.

Planet Parket

Ekologie a Ochrana životní prostředí

 
Uvědomujeme si vzácnost dřeva a lesů, které nám dávají tuto drahocennou surovinu. Snažíme se ji využít jak nejlépe umíme a získávat dřevo z místních zdrojů. Většina materiálu pochází z řízené těžby obnovovaných lesů Česka a Slovenska. Používáme přírodní materiály, kdykoliv je to možné a samozřejmě recyklujeme z dřevěného odpadu například vyrábíme pelety na topení.


Kde lze najít Planet Parket?


Pouze v těch nejlepších podlahových a interiérových studiích. Kompletní sortiment také ve firemních showroomech v Praze a v Brně. Kontaktujte nás a my vám případně doporučíme nejbližšího prodejce a realizátora.

Buďte s námi v kontaktu

Svět dřevěných podlah není jednotvárný. O aktuálních trendech a krásných interiérech.