DŘEVĚNÉ PODLAHY
PLANET PARKET

Dřevěné podlahy vyrábíme v České republice a jsou z českého dřeva. Jsou vícevrstvé konstrukce a přímo určené pro použití s podlahovým vytápěním nebo i bez něj. Podlaha se lepí celoplošně k podkladu a má minimální tepelný odpor a vysokou stabilitu. Nadchnou vás krásné olejované povrchy a kresba národního dubového dřeva.

Podlaha Planet Parket zpříjemní prostor a bude vám sloužit celý život. Používáme špičkové technologie, kvalitní materiály a šikovné ruce. Pokud si nevyberete ze standardních kolekcí, rádi vám uděláme řešení dle vašeho přání a vkusu.

Všechna dřevěná prkna a parkety Planet Parket mají odolný, lehce kartáčovaný povrch a přiznanou hranu. Každý povrch můžete mít rustikální se suky nebo decentnější bez suků.

KOLEKCE DESIGNŮ

Vzory pokládek

Naše dřevěná podlaha má neomezené možnosti ve stylu pokládek . Podlahu vyrobenou na míru respektive parkety lze uplatnit na schody, různé druhy moderních i starších interiérů či s nimi vytvářet interiérové prvky jako například použít je jako obložení. Zde jsou zakladní vzory.

Prkna

Tradiční a univerzální vzor. Prkna jsou poskládána v řadách, což dává podlaze rytmus, který můžete obměnit pomocí kombinací různých šířek.

Stromeček

Tento styl s ostrými šipkami vnese do historických prostor i střízlivých interiérů moderních budov atmosféru vytříbeného luxusu a šarmantní elegance.

Chevron france

Nadčasová klasika, klikatý design, připomínající kresbu šupin na rybím hřbetu může prosvětlit menší místnosti ve stavbách z 19. nebo 20. století.

Custom

Hledáte neobvyklé řešení pro Váš projekt? Šestiúhelníkový vzor, Versaille, Košové vazby nebo Kombinované materiály? Chcete vlastní vzor?

Co se bude dít po odeslání poptávky

Odeslání poptávky

V pracovní dny se vám do 24 hodin ozveme pro upřesnění detailů k nezávazné nabídce.

Detaily k  projektu

Až budeme vědět vše o vaší představě a projektu, vytvoříme a zašleme vám nezávaznou nabídku.

Zaměření prostoru

Nezávazná nabídka se po fyzickém zaměření na místě upřesní se všemi detaily. Vše s Vámi budeme konzultovat.

Výroba Podlahy

Jakmile si plácneme, pustíme se u nás ve fabrice v Telnici u Brna do výroby.  Podlahy Vám nachystáme na požadovaný termín.

Instalace

Pokud si budete přát, podlahu Vám dovezeme a postárame se aby instalace a celková realizace díla dopadla na jedničku a dle vaších představ.

Planet Parket

Ekologie a Ochrana životní prostředí

 
Uvědomujeme si vzácnost dřeva a lesů, které nám dávají tuto drahocennou surovinu. Snažíme se ji využít jak nejlépe umíme a získávat dřevo z místních zdrojů. Většina materiálu pochází z řízené těžby obnovovaných lesů Česka a Slovenska. Používáme přírodní materiály, kdykoliv je to možné a samozřejmě recyklujeme z dřevěného odpadu například vyrábíme pelety na topení.