RETRO DESIGN

Vintage styl je styl, který se inspiroval módou a designem z minulosti, typicky z 20. století. Retro styl se zaměřuje na styly z konkrétních desetiletí, jako jsou třeba třicátá léta nebo šedesátá léta. Oba styly se vyznačují použitím starých nebo retro prvků, jako jsou například staré kousky nábytku a samozřejmě dřevěnými podlahami.

Vintage a Retro styl bydlení se stává stále oblíbenějším a může být vytvořen pomocí starožitných kousků nábytku a dekorací.  Dřevěné podlahy dodají interiéru  autentičnost a osobitost.   Navíc jsou trvanlivé a snadno se udržují. Spojení vintage designuse dřevěnými podlahami nabídne krásné a stylové bydlení po mnoho let. Nabízíme široký výběr dřevěných podlah, které se hodí do každého retro a vintage interiréru. Vyberte si tu pravou pro váš domov a ciťte se příjemně v čistém a účelném prostředí.

Všechny naše podlahy jsou z evropského dubu (Quercus robur). Povrch je lehce k   artáčovaný s úpravou Natural Wax    (olejovosk). Mají tloušťku: 11.5 mm, šířku 120 - 150 mm a délku od 700 do. 1500 mm. Dřevěné podlahy Planet Parket jsou vhodné pro podlahové vytápění a mají tepelný odpor R: 0.1 m² K/W.

Dřevěná podlaha pro vintage a retro styl interiéru Naturale

NATURALE

Naturale představuje přírodní dub v jeho ryzí podobě. Tato dřevěná podlaha je nadčasová klasika, s níž nelze udělat chybu.

Dřevěná podlaha pro vintage a retro styl interiéru Nero

NERO

Tmavá dřevěná podlaha ideální do moderních individualistických interiérů. Nero sluší minimalismu i komerčním prostorům.

Dřevěná podlaha pro vintage a retro styl interiéru Barrique

BARRIQUE

Unikátní povrch, který díky okrovým odstnínům může evokovat exotické dřeviny.

Dřevěná podlaha pro vintage a retro styl interiéru Bruno

BRUNO

Hřejivě hnědá, krásná podlaha zosobňující tradici a rustikální venkovské bydlení. Konzervativní volba v té nejlepší podobě!

Dřevěná podlaha pro vintage a retro styl interiéru Forencia

FLORENCIA

Florencia odkazuje na starobylé podlahy v šlechtických palácích, kde světlé plochy kontrastují s letitou patinou v kresbě dřeva.

Dřevěná podlaha pro vintage a retro styl interiéru Cognac

COGNAC

Cognac je kombinací hnědých a šedých pigmentů, ovšem navíc podpořených kouřovaným dubovým dřevem. Tato podlaha jen tak nezevšední.

Parkety

Tradiční a univerzální vzor. Široká prkna jsou poskládána v řadách, což dává podlaze rytmus, který můžete obměnit pomocí kombinace šířek.

Stromek

Tento styl s ostrými šipkami vnese do historických prostor i střízlivých interiérů moderních budov atmosféru vytříbeného luxusu a šarmantní elegance.

Chevron

Nadčasová klasika, klikatý design, připomínající kresbu šupin na rybím hřbetu může prosvětlit menší místnosti ve stavbách z 19. nebo 20. století.

Custom

Hledáte neobvyklé řešení pro Váš projekt? Šestiúhelníkový vzor, Versaille, Košové vazby nebo Kombinované materiály? Chcete vlastní vzor?

Planet Parket