INDUSTRIAL DESIGN

Industriální styl bydlení se snaží o co nejčistší a nejúčelnější využití prostoru, kde méně je někdy více.

Tento styl je charakteristický pro přísné  geometrické tvary, jednoduché linie  a čisté plochy bez přebytečných ozdob a dekorací.  V takovém bydlení jsou dřevěné podlahy ideální volbou, protože přinášejí přírodní a příjemnou atmosféru, a přitom zapadají do jednoduchého a čistého designu. Navíc jsou dřevěné podlahy  trvanlivé a snadno se udržují , což je v minimalistickém bydlení velké plus. Nabízíme široký výběr dřevěných podlah, které se hodí do každého minimalistického interiéru. Vyberte si tu pravou pro váš domov a ciťte se příjemně v čistém a účelném prostředí.

Všechny naše podlahy jsou z evropského dubu (Quercus robur). Povrch je lehce    kartáčovaný s úpravou Natural Wax     (olejovosk). Mají tloušťku: 11.5 mm, šířku 120 - 150 mm a délku od 700 do. 1500 mm. Dřevěné podlahy Planet Parket jsou vhodné pro podlahové vytápění a mají tepelný odpor R: 0.1 m² K/W.

Dřevěná podlaha pro industriální interiér Grigio

GRIGIO

Lehce kouřový šedý odstín, který krásně odhaluje kresbu dřeva. Tento povrch velmi dobře maskuje drobné znečištění a prach.

Dřevěná podlaha pro industriální interiér Nero

NERO

Tmavá dřevěná podlaha ideální do moderních individualistických interiérů. Nero sluší minimalismu i komerčním prostorům.

Dřevěná podlaha pro industriální interiér Cognac

COGNAC

Cognac je kombinací hnědých a šedých pigmentů, ovšem navíc podpořených kouřovaným dubovým dřevem. Tato podlaha jen tak nezevšední!

Dřevěná podlaha pro industriální interiér Toscana

TOSCANA

Kouřovaný dub uhlazený mléčnými pigmenty, které prokreslují póry dřeva. V kombinaci s hnědými odstíny se rozehrává paleta elegantních odstínů.

Dřevěná podlaha pro industriální interiér Fumato Bianco

FUMATO BIANCO

Kouřovaný dub s bílým olejem – světlejší varianta podlahy Toscana. Příjemně decentní kresba dřeva a nadčasová podlaha navozující klidnou atmosféru.

Parkety

Tradiční a univerzální vzor. Široká prkna jsou poskládána v řadách, což dává podlaze rytmus, který můžete obměnit pomocí kombinace šířek.

Stromek

Tento styl s ostrými šipkami vnese do historických prostor i střízlivých interiérů moderních budov atmosféru vytříbeného luxusu a šarmantní elegance.

Chevron

Nadčasová klasika, klikatý design, připomínající kresbu šupin na rybím hřbetu může prosvětlit menší místnosti ve stavbách z 19. nebo 20. století.

Custom

Hledáte neobvyklé řešení pro Váš projekt? Šestiúhelníkový vzor, Versaille, Košové vazby nebo Kombinované materiály? Chcete vlastní vzor?

Planet Parket