top of page

KDO JSME?

Jsme český výrobce poctivých dřevěných podlah!

 

S maximální péčí pro Vás na jihu Moravy vyrábíme dvouvrstvé celodřevěné podlahy, které se vyznačují vysokou kvalitou, moderním vzhledem a příznivou cenou. Jsme ryze česká rodinná firma s dvacetiletou tradicí v oblasti dřevařských technologií. V Telnici u Brna vyrábíme ty nejkvalitnější dvouvrstvé dřevěné parkety z českého a slovenského dřeva na evropském trhu. Kvalitu a design našich podlah oceňují i odborníci a klienti v zahraničí. "Planet Parket" vznikl především snahou zachovat u nás tradici výroby pravých dřevěných parket, v níž má Česká republika mezinárodní pověst.

Karel Hrdlička
CEO Princ Parket & Planet Parket

 

Děkujeme za Vaši návštěvu!

PRINC_Jelen_0117.png

PROČ DŘEVO?

Dřevo vytváří v lidském domově komfort a pohodu. Pomáhá udržovat zdravé klima, dělá nám radost svojí kresbou a vůní. Dřevo vyzařuje pozitivní energii.

 

Dřevěná podlaha je nejen krásná, ale i praktická a ekonomická. Dřevěnou podlahu lze totiž po čase snadno obnovit a nevychází z módy ani po dlouhých letech. Povrchová úprava olejem NaturaWax Vám přinese nezapomenutelnou zkušenost z kontaktu s podlahou Planet Parket. Nebudete chtít už jinou.

Dřevo nás provází od samého počátku lidstva a má pro člověka obrovskou škálu využití. Kouzelné na tom je, že je to obnovitelná surovina s unikátními vlastnostmi a lze ji tedy ideálně využívat jako stavební materiál.

Třetinu rozlohy České republiky pokrývají lesy, které každý rok přibývají o cca 2000 hektarů. Celkové zásoby dříví v lesích ČR jsou zhruba 700mil. m3.

I přes dílčí problémy při získání této suroviny používáme pro dřevěné podlahy Planet Parketdřevo především z českých národních lesů. Dává nám to smysl. Máme jistotu obnovy a dlouhodobosti, což je jednou z našich priorit.

pp_planet_parket_wood.jpg
bottom of page