RUSTIKÁLNÍ DESIGN


Rustikální / Venkovský styl interiéru se zaměřuje na přírodní a rustikální prvky, jako jsou dřevo, kámen, kožené křesla a kožené sedačky. Barevné schéma se skládá z teplých odstínů, jako jsou hnědá, šedá a béžová. Venkovský styl interiéru je často ztělesněný jednoduchostí, pohodlím a přírodou.

Dřevo je přirozený materiál, který  dokonale ladí  s ostatními přírodními prvky, jako jsou kameny nebo textilie, a tvoří tak harmonickou celistvost. Navíc jsou dřevěné podlahy odolné a snadno se udržují, což je v dnešní uspěchané době velmi důležité. Dřevo nám umožňuje  nabídnout vám širokou škálu barev , takže si můžete vybrat podlahu, která se bude nejlépe hodit k vašemu interiéru.

Všechny naše podlahy jsou z evropského dubu (Quercus robur).  Povrch je lehce k artáčovaný s úpravou Natural Wax  (olejovosk). Mají tloušťku: 11.5 mm, šířku 120 - 150 mm a délku od 700 do. 1500 mm. Dřevěné podlahy Planet Parket jsou vhodné pro podlahové vytápění a mají tepelný odpor R: 0.1 m² K/W.

Dřevěná podlaha pro venkovský styl interiéru Naturale

NATURALE

Naturale představuje přírodní dub v jeho ryzí podobě. Tato dřevěná podlaha je nadčasová klasika, s níž nelze udělat chybu.

Dřevěná podlaha pro venkovský styl interiéru Bruno

BRUNO

Hřejivě hnědá, krásná podlaha zosobňující tradici a rustikální venkovské bydlení. Konzervativní volba v té nejlepší podobě.

Dřevěná podlaha pro venkovský styl interiéru Tabacco

TABACCO

Tradiční hnědá barva je zde uhlazena šedivými odstíny. To dodává Tabaccu ušlechtilost a jedinečnost.

Dřevěná podlaha pro venkovský styl interiéru Barrique

BARRIQUE

Unikátní povrch, který díky okrovým odstnínům může evokovat exotické dřeviny.

COGNAC

Cognac je kombinací hnědých a šedých pigmentů, ovšem navíc podpořených kouřovaným dubovým dřevem. Tato podlaha jen tak nezevšední.

FUMATO

Kouřovaný dub. Barevné kontrasty vynikají více než už přírodního dřeva , ale stále dominuje přirozený vzhled.

Parkety

Tradiční a univerzální vzor. Široká prkna jsou poskládána v řadách, což dává podlaze rytmus, který můžete obměnit pomocí kombinace šířek.

Stromek

Tento styl s ostrými šipkami vnese do historických prostor i střízlivých interiérů moderních budov atmosféru vytříbeného luxusu a šarmantní elegance.

Chevron

Nadčasová klasika, klikatý design, připomínající kresbu šupin na rybím hřbetu může prosvětlit menší místnosti ve stavbách z 19. nebo 20. století.

Custom

Hledáte neobvyklé řešení pro Váš projekt? Šestiúhelníkový vzor, Versaille, Košové vazby nebo Kombinované materiály? Chcete vlastní vzor?

Planet Parket